Newsletter Help

Контактирајте не

Become a KPR member, and enjoy cheaper prices immediately. Register here.

Delivery to 24 countries is now much cheaper. Click here to learn about new shipping fees to your country.

Електронска адреса:
Web

Ако сакате да не контактирате, исполнетего овој формулар и кликнете на Испрати. Ќе ве контактираме во најкраток можен рок. (Обично во рок од 24 часа. Некогаш може да потрае и до 7-30 дена, посебно ако не контактирате на јазик кој не е енглески, словачки или чешки.) Слободно кажете што мислете за нашата интернет презентација, за нашите производи, нашата организација или за било што ќе ви падне на памет. Сите предлози и сугестии се добредојдени.

За комункиација без проблеми користете ги само ЛАТИНСКИТЕ НАЗИВИ НА РАСТЕНИЈАТА поради тоа што нам македонскиот не ни е мајчин јазик и не ги разбираме македонските ботанички имиња на растенијата. Ви благодариме!

Каков вид на коментар сакате да ни испратите?

Јазикот на вашата порака
Наслов на вашата порака
Впишете ги вашите коментари долу во предвидениот простор:

Име Презиме
Електронска адреса:
Земја
Контролен код
 


Ја додадовте оваа стока во Вашата корпа.